BU TÜRKİYE'NİN ZAFERİDİR

Seçimler bir demokrasi şölenidir ve vatandaş bayramıdır. Bu seçim Türkiye Cumhuriyetinin ve milletinin zaferidir. Seçimden önce yaşanan oyun Türk tarihindeki en önemli seçimi geride bıraktığımızı göstermektedir. ABD, Vatikan, İsrail, Londra, Suriye, İran, Berlin, Paris ve Moskova'dan idare edilen, Kırım'ı sen al Ukrayna'yı biz alalım diyen şer ittifakının Türkiye Cumhuriyetine, Milletine karşı paralel yapım adı altında tarihte görülmemiş bir kara oyunudur bu. Kahpeliğin, kalleşliğin, çapulculuğun, yağmacılığın, casusluğun, ihanetin, hem dışarıdan hem içeriden uygulandığı bir oyundur. Milli İstihbarat Teşkilatı dışında, özellikle Emniyette ve Devletin diğer en ücra yerlerine sızmış karanlık şeytani şebeklerin ahlak ve etik dışı dinlemeleri, sahte tapeleri, İslam ve yüce değerleri ile alay eden sahte rüyaları, kiralık kalemler eliyle aşağılık ve utanç dolu yazılı, dijital ve sosyal ihanet medyasında pespaye bir şekilde ifşa edildiği bir oyundur bu. Müslümanları dünyaya rezil eden ve sürekli Devlete karşı suç işleyen, içerideki aklı tutulmuş işbirlikçilerin şer ittifakına hizmetleridir bu oyun. Türkiye'nin belini kırarak felç etme ve kendilerine meydanı açma operasyonudur bu. Başladığında devleti yönetenlere yolsuzluk yaptı iftirası ile saldıran, başarılı olamayınca da Devletin güvenliğine yönelen saldırılardan anlaşılacağı gibi asıl hedef Türkiye'nin yeniden bir muz cumhuriyeti olarak inşa edilmesidir amaç.

On yıldan fazladır müthiş heyecan uyandıran hükümetleri ile kan gölüne döndürülmüş mazlum Müslüman aleminin öncüsü haline gelen Türkiye'dir hedefleri. Terörü bitiren, mafyayı sona erdiren, faizi ve sömürüyü bitiren, güçlü sanayisi, ekonomisi, yeraltında, yerüstünde ve denizler altında onca yatırımları ile istikrarlı ve güçlü bir ekonomi haline gelen, gayri safi hasılası ile dünyayı ürkütür hale gelen, sözü dinlenir, enerjide, ihracatta, teknolojide, savunmada, iletişimde, internette, uzay sanayiinde, modern kentlerinde söz sahibi olan Türkiye'dir hedefleri. Sağlıkta, sosyal yardımda, kara ve demiryolunda, eğitimde, elektronik sistemlerde, havaalanlarında, üniversitelerinde, ormanlarında, barajlarında çağ atlatan, dini ve devleti barıştıran ve vatandaşın en büyük rahatsızlıklarından olan başörtülüye okuma, normal yaşama ve çalışma hayatı sunan, içeride birliği sağlayan, siyasi ve ekonomik vesayeti bitiren, alan değil satan Türkiye'dir hedefleri. Kafa tutan değil muz cumhuriyeti gibi itaat eden, dünyaya açılan değil içine kapanan, Montrö anlaşmasını değiştirecek Türkiye'ye karşı Ortadoğu'yu ele geçirme, İslam'ı yeniden yazma ve dünyayı ele geçirme oyunudur bu.

Kendinden olan bir Başbakanı bulmuş Türk Milleti ise bu saldırganlara, bu ihanete geçit vermedi ve bozguna uğrattı onları. Kendisinin iradesini ipotek altına almaya çalışanlara, dünyaya rezil etmeye kalkışanlara, dirliğini, birliğini ve huzurunu bozmaya kalkışanlara, geleceğini karatmaya çalışanlara tarihi dersini verdi. Allah'ın dinine en büyük hizmeti veren bu milletten Allah'ta desteğini esirgemedi ve intikamı gecikmedi.

İhanet edenler çok büyük acı içindeler muhakkak. Akıllarını kaybetmiş olanlar herhalde bu seçim sonuçlarına yanarken, işledikleri pespaye terörist faaliyetleri nedeni ile yakalarına yapışacak hukuk ile de kendilerine geleceklerdir herhalde. Oyunun asları bunu bildiği için yurt dışına kaçmaya başladı bile. Milyonlarca masumdan topladıkları ve siyonizmin bankalarına akıttıkları milyar dolarların paylaşım savaşanı verecekler saklanacakları ücra köşelerde. Ama ne CIA, ne MOSSAD, ne de Vatikan ve ne de diğer ağa babaları bunlara nefes aldırmayacak. Kaçacak ülke bulamayacaklar. Şer ittifakı bunların yerine içimizden yeni kuklalar bularak yeni oyunlar planlayacaklar Ülkemize karşı. Türkiye'de kapı kapı dolaşanlarda utançlarından evlerinden çıkamaz herhalde.

Karanlık güçlerin iplerine sarılmış, kumdan kurdukları kaleleri çoktan dağılan, şantajın esiri, totaliter dönemlerden kalma, milletin anlayışı ve beklentisi ile alay eden, şaşkın işbirlikçi, çaresiz, demokrasi ahlakı yoksunu, üretim yoksunu ve militan ruhlu, milletten güç almasına rağmen ondan tiksinen, onu aşağı gören muhalefet ise bu yenilgiyle dağılır ve toparlanması da epey vakit alır. Liderleri kaybolup gider ve yenileri denenir. Demokrasiyi yanlış yerde aramayanları bulduklarında ise Türkiye doğru ve gerçek bir muhalefete kavuşur.

Müslüman olup da pozitif düşünen, aşırılığa prim vermeyen, modernizmi reddetmeyen, gerçekçi, geçmişini reddetmeyen, kalleşliği affetmeyen, sesini duyuranları kendinden sayarak sahip çıkan, Allah'ın hükmünü cihana yaymış, 1071, 1299, 1453, 1517, 1915, 1919 da Anadolu'da, Avrupa'da, Afrika'da, Asya'da kalıcı izler bırakmış ve bu ruhu yitirmemiş, gerek ülkesinde ve gerekse dünyada tasviyeye karşı çıkmış, şükrü bilen, alçakça saldırılara canıyla mukavemet eden, küfre ve ihanete prim vermeyen, bir cihan imparatorluğunu, darbe ve idamla, suikastla elinden alınan başbakanını kaybetmenin acısı hala içinde olan, yardımsever ruhu içselleştirmiş vatandaşımızda bu oyuna sebep olanları, icra edenleri affetmeyecek ve haklarını helal etmeyecek. Seçimin bu sonucunu tarih bu milletin bir zaferi olarak yazacak emin olun. Bu milleti saf zannedenler, bu ülkeyi muz cumhuriyeti zannedenler bu milleti tarihte kimsenin kandıramadığını da öğrenecek.
Bu pespaye saldırıya kimi zaman yalnız kalan fakat dimdik karşı duranları da bu millet hep sahiplenecek ve tarih te bunu övgüyle yazacak. Bu vatanseverlik sınavından başarı ile çıkanlarda aynı şekilde anılacak.

1989 Defa Görüntülendi.

Anket

Bize Nasıl Ulaştınız?