Taklitlerimizden Sakınınız!

Yerel Yönetimlerin Sesi

 

BİZİM MAHALLİ İDARELER GAZETESİ; sessiz Anadolu’nun, Mahalli İdarelerin, Yerel Yönetimlerin dili, gözü, kulağı ve sesidir.

Derdini anlatacağı, sorunlarını dile getireceği insanları bağrına basan Anadolu insanının bu iyi niyetinden yararlanmak isteyenler ne yazık ki; ismimizi kullanarak, alın terimizin hırsızlığına soyunurken sizleri aldatma sevdasında görünüyorlar.

Oysa, BİZİM MAHALLİ İDARELER GAZETESİ, Anadolu’nun, Yerel Yönetimlerin sesini Türkiye’ye duyurma konusunda 17 koca yıllık bir büyük emeğin ürünüdür.

Şimdi birileri, bir mirasyedi gibi 17 yıllık emeğimizin üzerinden sözüm ona emek hırsızlığı peşinde Anadolu insanını aldatma oyunları sahnelemeye kalkışıyor.

Ama, emek hırsızları şunu unutuyorlar. Anadolu; kimin kendi dili, gözü, kulağı ve sesi olduğunu biliyor. Her zaman BİZİM MAHALLE İDARELER GAZETESİ’NİN her sayısını büyük heyecanla bekliyor.

Elbette bizi biz yapan sensin Anadolu. Biliyoruz ki, kolaycılığa kaçarak emek hırsızlığı yapanlara asla izin vermeyeceksin. Biz, bunun bilincindeyiz.

Elbette bir büyük emeğin ve alın terinin ürünü olan BİZİM MAHALLİ İDARELER GAZETESİ’nin adını kullanarak emek hırsızlığı yapmak kimsenin haddine değildir. İsmimizi kullandırtmayız ve asla harcatmayız.

Siz kıymetli okurlarımızın; Gazetemizin web sitesindeki “Düşünceler” linkini tıkladığında bu parkurda neler yaşadığımızı ve ne kadar yol kat ettiğimizi görmeleri mümkündür.

O emek hırsızları, şunu çok iyi bilmelidir. Bizim yanımızda çalışmış ve kovulmuş bu kişilerin, evraklarımızı sunanların, yani evrakta sahtecilik yapanların peşindeyiz. Lütfen siz de bu sahtecilik yapanların peşini bırakmayın ve sizleri istismar etmeye kalkışanları bizlere bildirin. Kendilerinin üretemediği bir işi emek hırsızlığı yaparak , ekmek yemek isteyenlere , bu ekmeği yedirtmeyeceğiz.Gelin kimlik kartlarını , evrakları teslim ediniz ve özürdileyiniz.

Bu emek hırsızlığına soyunanları tespit ettiğimiz gün, hukuki olarak gereken yapılacak ve gerekli cevap elbette ki verilecektir.

BİZİM MAHALLİ İDARELER GAZETESİ’NE 17 yıldan beri omuz vererek bizi bugünlere getirenlere şükran borçluyuz.

Şimdi sizlerden tek isteğimiz, lütfen daha önce bizim gazetemizde çalıştığını iddia edenlere itibar etmeyiniz. Tarafımıza iade etmeyerek istismar ettikleri kurumumuza ait evrakları sunanları acilen iletişim adresimize bildirmenizi önemle rica ediyoruz.

“BİZİM” olmak, Anadolu’da, Yerel Yönetimlerde ses getirmek hiç de kolay değildir!

Mahalli İdarelere Yerel Yönetimlere, bizim adımıza benzer isimler ile gazete yayınlayacaklarını iddia ederek, bizlerle beraber olduklarını ifade edenler, dolandırıcıdır ve tek kelimeyle bir müfteridir.

Yerel yönetim ve Genel  seçimleri fırsat bilerek bu fırsatçılığı istismar ederek ismimizi kullanmak isteyenlere, emeğimizin hırsızlığına soyunanlara, insanlarımızı aldatanlara karşı BİZİM MAHALLİ İDARELER GAZETESİ olarak uyarıda bulunuyoruz. Bu gazete, bir alınterinin 17 yıllık abidesidir. Bugüne kadar asla kimseyi istismar etmedi, etmeyecek de.

Siz kıymetli okurlarımızı buradan bir kere daha istismarcılara karşı işbirliği yapmaya çağırıyoruz.

Kadromuz ve merkezimiz bellidir. Web Sitemizdeki iletişim telefonlarımıza ve adresimize istismarcıları lütfen bildiriniz.

Tel: 0312 231 11 55 Fax: 0312 232 30 63 Cep: 530 491 24 35

e-mail : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  

Adres: Gençlik Cad. Özveren Sok. 49/ 2 Demirtepe – Çankaya / ANKARA
45263 Defa Görüntülendi.

Anket

Bize Nasıl Ulaştınız?